Domů / Doporučující seznam
Jakou si přeji skautkou novinku?
7 % (174)
8 % (213)
36 % (924)
5 % (126)
42 % (1086)
3 % (76)

Celkem hlasovalo: 2599
koupit (Seznam od Tomáš Foldyna)
Strana 1 / 2
Výrobků na stranu: 20 40 80
 Název Cena
Rádcovský zápisník Rádcovský zápisník Kód: 1587
Připraveno k odeslání
Rádcovský zápisník je atraktivní a praktická příručka pro naše rádce a rádkyně s cílem co nejvíce jim usnadnit a zkvalitnit jejich práci.
199 Kč
Dekret děkovací (sada 9 ks) Dekret děkovací (sada 9 ks) Kód: 6355
Připraveno k odeslání
Dekrety můžete využít k poděkování lidem ve vašem středisku či okolí. Dekrety jsou připraveny na zajímavém reprezentativním pevném papíře s vyraženou lilií. Sada obsahuje 4 různé druhy, které můžete využít při nejrůznějších příležitostech.
96 Kč
Záložky sada Záložky sada Kód: 6394
Připraveno k odeslání
sada všech šesti skautských záložek, rozměr 64x223 mm.
95 Kč
Výroční zpráva 2014 Výroční zpráva 2014 Kód: 1661
Připraveno k odeslání
Výroční zpráva Junáka za rok 2014. Výroční zpráva je ideálním prezentačním materiálem o Junáku pro úřady, firemní partnery apod. Přikládá se k nejrůznějším žádostem, projektům...
10 Kč
Záložka Betlémské světlo 200 ks Záložka Betlémské světlo 200 ks Kód: 6407
Zboží není na skladě
Praktická záložka JEDNOSTRANNĚ potištěná motivem Betlémského světla. Vhodná k rozdávání při předávání Betlémského světla.
90 Kč
Detail
Záložka Betlémské světlo oboustranná 100 ks Záložka Betlémské světlo oboustranná 100 ks Kód: 6423
Připraveno k odeslání
Praktická záložka OBOUSTRANNĚ potištěná motivem Betlémského světla. Vhodná k rozdávání při předávání Betlémského světla.
45 Kč
Bavlněná taška - Vybavení Bavlněná taška - Vybavení Kód: 6426
Zboží není na skladě
Plátěná taška přes rameno s dlouhým uchem. Na nákupy i na výpravu, rozměr 39x41 cm.
55 Kč
Bavlněná taška - Superskauting Bavlněná taška - Superskauting Kód: 6425
Připraveno k odeslání
Plátěná taška přes rameno na nákupy nebo i výpravy. S dlouhým uchem a černým potiskem Superskauting.
55 Kč
Plakát Betlémské světlo A3 vlak Plakát Betlémské světlo A3 vlak Kód: 6353
Zboží není na skladě
Plakát k roznášení Betlémského světýlka. Objednejte si zdarma plakát a upozorněte lidi ve vašem okolí na čas a místo, kde budou moci od vás plamínek světla získat.

Placka 37 Skauting-světluška Placka 37 Skauting-světluška Kód: 1628
Zboží není na skladě
Placka se špendlíkem k připnutí na batoh či oblečení. Průměr 37 mm. Butony jsou z kovu, opatřeny spínacím špendlíkem, tisková strana je krytá průhlednou lesklou fólii pro ochranu a efektnější vzhled motivu.
15 Kč
Placka 37 Skauting oheň Placka 37 Skauting oheň Kód: 1643
15 Kč
Plakát Betlémské světlo A3 vlče Plakát Betlémské světlo A3 vlče Kód: 1651

Plakát Betlémské světlo A3 lucerna Plakát Betlémské světlo A3 lucerna Kód: 1650

Náborový plakát A3 Mozaika Náborový plakát A3 Mozaika Kód: 1648
Zboží není na skladě
Plakát formátu A3 zaměřený hlavně na děti. Má je zaujmout a přilákat ke vstupu do skautského oddílu.
Náborový plakát A3 Text Náborový plakát A3 Text Kód: 1649
Detail
Papírová taška skaut A5, motiv modrožlutý Papírová taška skaut A5, motiv modrožlutý Kód: 6335
Zboží není na skladě
Přírodní papírová taška se skautským potiskem.
11 Kč
Náborový plakát A2 Mozaika Náborový plakát A2 Mozaika Kód: 1647
Zboží není na skladě
Plakát formátu A2 zaměřený hlavně na děti. Má je zaujmout a přilákat ke vstupu do skautského oddílu.
Skauting v Chotěboři Skauting v Chotěboři Kód: 1537
Kniha o skautingu v Chotěboři. Hlavním autorem je vedoucí střediska Doubravka Chotěboř Jan D. Bláha, informace poskytli dospělí členové střediska a pamětníci. Kniha byla zpracována na základě písemných a obrazových dokumentů, kronik a skautských publikací
199 Kč
Detail
SET Skautské století + Skautský oddíl SET Skautské století + Skautský oddíl Kód: 1658
Zboží není na skladě
Akční kombinace dvou velkých knih - Skautské století a Skautský oddíl za mimořádně příznivou cenu. Při nákupu obou publikací za 599 Kč uspoříte oproti doporučené maloobchodní ceně pro knihkupectví 349 Kč.
599 Kč
Společná dobrodružství Společná dobrodružství Kód: 6409
Zboží není na skladě
Nová metodika odboru Skauting pro všechny k přípravě oddílových akcí se sociálně vyloučenými dětmi.
39 Kč
Strana 1 / 2